Herkese Merhaba! Meydani Pastanesi olarak yeni yeni giriş yaptığımız sanal dünyada tam hız devam ilerliyoruz. Şimdiye kadar neler mi yaptık?

Web Sitemiz

Geçtiğimiz senelerde bakıma aldığımız sitemiz yeni tasarımıyla tekrar sizlerin karşısında. Yeni şubelerle genişleyen Meydani ailesine daha da iyi hizmet edebilmek amacıyla yenilenen sitemizde güncel menümüze, en son fotoğraflarımıza, iletişim ve ulaşım adreslerimize ulaşabilirsiniz.

 Facebook Sayfamız

Sosyal ağlarda da varlığımızı geliştirmek amacıyla kullanıcılar tarafından oluşturulmuş Facebook sayfamızın yönetimini aldık. Bu sayede en güncel ve doğru bilgilere onaylı Meydani Cafe & Pastane hesabımız üzerinden ulaşabileceksiniz.

Instagram Sayfamız

Meydani Cafe & Pastane olarak leziz ürünlerimizi paylaşabilmek adına Instagram sayfamızı da oluşturduk. Instagram sayfamızdan Meydani’nin leziz ürünlerine ulaşabilecek, sayfamızı etiketlediğiniz fotoğraflarınızla sayfamızda paylaşılma fırsatı yakalayacaksınız!

Foursquare Sayfamız 

Her ne kadar eski popüleritesini yitirmiş olsa da, Foursquare yeni yerler keşfederken en sık kullandığımız uygulamalardan biri olmaya devam ediyor. Kullanıcılar tarafından oluşturulmuş sayfanın yönetimini alarak sayfamızdaki bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağladık.

Google Maps ve Google+

İşletmemizin Google’da epey arandığını fark ettik ve Google üzerinde bulunan bilgilerin güncel ve doğru olduğundan emin olabilmek için Google üzerinde de sayfamızın yönetimini aldık.

Sırada Ne Var?

Sıradaki hedefimiz sosyal ağ sayfalarımızı en güncel görsellerle süslemek olacak. Meydani Menüsünün leziz ürünlerini fotoğraflamakla kalmayacağız, sizlerin fotoğraflarını da sergileyeceğimiz bir galeri oluşturacağız.

Bugünlük bu kadar! Sosyal ağlarda bizi takip etmeyi unutmayın ve bir sonraki blog yazımızda görüşmek üzere!